Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!

Informacje o płatnościach

Bezpieczeństwo

Sklep internetowy WyslijKwiaty24.pl dba o bezpieczeństwo swoich Klientów. Poniżej znajduje się opis bezpieczeństwa przy poszczególnych formach płatności oferowanych przez sklep.

Przelew na konto / wpłata gotówkowa na konto

Za bezpieczeństwo transakcji przy tej formie płatności odpowiada bank, w którym masz konto. To jemu zlecasz dokonanie przelewu na podane konto. Nie podajesz przez Internet żadnych poufnych danych (oczywiście za wyjątkiem danych osobowych i adresu, na jaki ma zostać dostarczona przesyłka).

Szybkie przelewy on-line / płatność kartą kredytową

Te formy płatności realizowane są za pośrednictwem systemu DotPay.eu. Płacąc kartą kredytową, nie podajesz sklepowi żadnych informacji o niej - po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na zaszyfrowaną certyfikatem SSL stronę systemu DotPay.eu, na której dokonasz płatności.

W przypadku przelewów on-line jako odbiorca płatności będzie figurowała firma DotPay - to ona przekaże obsłudze sklepu Twoje pieniądze. Płacąc przelewem on-line, podajesz swoje dane osobowe na zaszyfrowanej witrynie DotPay.eu, a następnie zostajesz przekierowany na bezpieczną stronę internetową Twojego banku, na której możesz się zalogować i dokonać szybkiej płatności.

Bezpieczeństwo systemu DotPay.eu

Strony internetowe DotPay są szyfrowane bezpiecznym certyfikatem SSL.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwiają szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet.

Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

W systemie DotPay wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

W systemie DotPay.eu nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.

Serwis DotPay.eu wykorzystuje w trakcie dokonywania transakcji certyfikat Thawte. Procedury certyfikacyjne Thawte cechują się najwyższymi standardami. Wierzymy, że doskonałe procedury uwierzytelniające i weryfikujące są absolutnie niezbędne po to, aby zapewnić zaufanie w Internecie. W tym zakresie Thawte szczyci się rozwiązaniami, które nie mają sobie równych w świecie.

Używając certyfikat Thawte, dajemy klientom czytelny znak. Wiedzą, że podane informacje nie zostaną przechwycone podczas przesyłania oraz że firma należy do sprawdzonych i rzetelnych.